2011. gada 31. marts

Gaidīts pasākums Kalnienā

Gada visgaidītākais pasākums! Vai tā var teikt par Paaudžu vakaru Kalnienā? Man šķiet, ka jā. Vismaz kalnieniešiem noteikti. Nekad nevienā pasākumā nevar redzēt vienkopus tik daudz esošo un bijušo kalnieniešu. Varētu teikt, ka Paaudžu vakars ir tāds kā salidojums. Ģimenes 4 paaudzēs: bērni, vecāki, vecvecāki... visi te – Kalnienas tautas namā 26.marta vakarā, lai būtu kopā ar savējiem.

Kā katru gadu atpūtas vakars sākas ar pašdarbnieku koncertu. Dažādu paaudžu, dažnedažādi kolektīvi rāda ko nu katrs prot un māk. Sonora uzsāk koncertu ar klavierspēli. Vakara gaitā: Atis un Diāna stāstus par ģimenes dzīvi; solo dzied Līga, Sanija, Daiga; duetā dzied Dārta un Raitis; dejo bērnu un meiteņu deju grupas; dzied sieviešu un vīriešu vokālie ansambļi; dažādus trikus rāda mazie breikeri, bet muzicēšanu uz glāzēm un pudelēm demonstrē grupa R.P.M. Vairāk nekā 40 bērni, jaunieši un pieaugušie bija nopietni gatavojušies, veltot savu brīvo laiku, lai sagatavotu priekšnesumus, ko parādīt pārējiem. Citi savu brīvo laika veltījuši dažādiem rokdarbiem, kurus parādīja izstādē.

Kopā būšana turpinājās ar dejām un sarunām pie galdiņiem.

Paldies visiem, kas piedalījās pasākuma organizēšanā un norises nodrošināšanā: Kalnienas tautas nama vadītājai Marinai Naglei par pašdarbnieku kopā turēšanu; Kristīnei Krilovai par zāles noformēšanu; biedrībai „KAPO” par koncerta un balles apskaņošanu un brīvprātīgajiem „darba rūķie”. Pasākums nebūtu izdevies, ja mēs paši to negribētu. Ar nepacietību jau gaidu nākošā gada Paaudžu vakaru!

Bildes šeit

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru