2009. gada 13. decembris

Dēma ballīte!


Parametri:

• Kam par godu? - Biedrībai Jauniešu klubs „Dēms” – 5 gadi;


• Cilvēki – dažādi biedrības draugi, kopā, ap 80;


• Mūzika – RPM „sirdi plosošā”;


• Atrakcijas – bija;


• Sākums 20:.00;


• Vieta – Gulbenes KC disko zāle.


Labdien tiem, kas ballītē bija un tiem, kas ballīti dažādu iemeslu pēc palaida garām. Mans uzdevums ir pastāstīt Jums, kas tad tur īsti notika.


Viesi uz ballīti sāka ierasties jau neilgi pirms 20.00 un viesu plūsma turpinājas pat līdz 21.00. Laikam tāpēc pasākums nedaudz aizkavējās. Kā jau kārtīgām dāmām pieklājas aizkavēties, arī labi pasākumi sākas vēlāk. Sākās pasākums ar dziesmu RPM izpildījumā un uzreiz pēc tam tika demonstrēta intervija ar Dēma biedriem Anitu B., Ingu B. un Lauri Š. Galvenie divi jautājumi šeit bija, par to kā viss sākās un kā viss turpināsies? Par biedrības rašanos gan Lauris Š, gan Anita B. atbildēja no sava skatu punkta. Un vispār, kurš nu tik senus notikumus vispār vēl atceras? Par nākotnes pasākumiem kā galvenie tika minēti jauniešu lietu virzība no pilsētas uz laukiem un jauniešu nodarbinātība.Pēc tam pasākuma vadītāji, starp citu, Atis B. un Renārs B., aicināja izteikties Anitu B., kura uz pasākumu amatu apvienošanas kārtībā, bija ieradusies ne tikai kā viesis, bet arī kā Dēma piekšsēdētāja. Anita B. filozofiski aprakstīja jauniešu kustību, pateicās sanākušajiem un Dēma biedriem. Kad Anita savu runu bija beigusi, labus vārdus par biedrību un dažiem cilvēkiem personīgi teica viesi. Pēc biedrības apsveikšanas atkal nedaudz uzspēlēja puiši no Kalnienas, jeb RPM.


Turpmāk pasākumā tika uzdoti jautājumi par Gulbeni un Gulbenes jauniešiem, kā arī pasākuma viesiem bija iespēja aizpildīt anketas par to, kurš cik labi pazīst JK „Dēms”. Par katru pareizo atbildi (un varbūt arī ne tik pareizo) atbildētājs dabūja kādu piemiņas zīmi no Dēma. Tika spēlēts arī improvizācijas teātris, kurš dažiem izdevās un dažiem izdevās vēl labāk. Un pēc visām izdarībām – spēlēm, viktorīnas un Improvizācijas teātra, sākās tikai un vienīgi dejas un ballēšanās. Spēlēja gan RPM, gan kādu brīdi arī DJ, bet mūzika visiem gāja pie sirds. Galvenais, kas pasākumā tika panākts tā bija nepiespiestība, jo, lai arī vārds „Dēms” tika minēts gana bieži, nebija svarīgi cik lielā mērā tu esi „Dēma” biedrs, vai draugs. Galvenais, bija vēlme ballēties. Viss jau būtu labi, bet ja vien pasākums nebeigtos tik agri – jau 2 no rīta, bet katram jau vienmēr ir iespēja ballēt arī citur...


Bildītes šeit


Savas ballītes karalis - Larrijs Flints (http://www.labisbabis.lv/)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru