2010. gada 28. jūnijs

Piedalies fotokonkursā!

No 2010.gada 1.jūlija līdz 31.augustam Kalnienas jaunieši tiek aicināti piedalīties fotokonkursā - izstādē "Kalniena. Līdzdalība. Samērīgs patēriņš."
Fotokonkursa – izstādes ideja ir piedāvāt Kalnienas jauniešiem lietderīgi pavadīt laiku vasarā un parādīt savus talantus fotomākslas jomā, kā arī piedalīties sabiedriskās dzīves procesos, aktīvi paužot savu viedokli un idejas. Ar fotoobjektīva palīdzību atrast lietas, vietas vai personas, kas vislabāk raksturo Kalnienu, kā arī parādīt, ka Kalnienā var piedalīties sabiedriskajos procesos vai to kā var samērīgi kaut ko tērēt, lai Kalniena attīstītos.
Kalnienas jaunieši tiek aicināti savās fotogrāfijās paust gan to, kas Kalnienā patīk, aizrauj, gan arī piedāvāt jaunas idejas, ierosmes un risinājumus, lai Kalniena kļūtu jauniešiem tīkamāka.
Fotogrāfijas ar pieteikuma anketu jāsūta uz e-pastu: kalniena@ymail.com
Konkursa darbus vērtē kompetenta žūrija, apbalvošanai tiks izvirzīti 3 labāko darbu autori.
Balvas tiks pasniegtas 2010.gada septembrī. Precīzs pasākuma laiks un vieta tiks paziņota velāk. Labākās fotogrāfijas tiks publicētas www.kalniena.blogspot.com
Izstāde būs apskatāma 2010.gada septembrī Kalnienas tautas namā. 2010.gada oktobrī –novembrī Gulbenē, jauniešu centrā „Bāze”, Lejasciemā, jauniešu centrā „Pulss” un Rankas jauniešu centrā „B.u.M.s.”.
Papildus informācija: Inga Barinska, tālr.26447952, e-pasts: inga.barinska@gmail.com
Fotokonkursa nolikumu un pieteikšanās anketu meklē sadaļā FOTOKONKURSS (šīs lapas augšpusē).

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru